Передплатити Підтримати

«Заміновані» красуні


Найкрасивіша дівчина Львова – 19-річна студентка НУ «Львівська політехніка» Андріана Хасаншін

Красуня Андріана Хасаншін поїде у Київ на конкурс “Міс Україна-2014”

Львові таки відбувся конкурс краси “Міс Львів-2014”. Через Єврореволюцію, загрозу війни, гранд-шоу краси переносили двічі. Цьогорічний конкурс в Оперному театрі був, як ніколи, “гарячим”, багатим на провокації. Ввечері, коли красуні вийшли на сцену, а в залі лунали оплески, в міліцію зателефонував анонім і повідомив, що Оперний театр заміновано...

На місце виїхали правоохоронці, проводили слідчі дії. Глядачів не евакуйовували. Правоохоронці шукали бомбу спецтехнікою. До пошуків залучили навіть собак. Вибухівку не знайшли, паніка потроху вгамувалася. За фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 259 КК України (неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності). Правоохоронці шукають аноніма, якому загрожує обмеження волі на строк від двох до п’яти років, штраф від п’ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців.

“Провокації під час конкурсу краси — це плювок в обличчя місту, — розповіла “ВЗ” генеральний директор “Міс Львів-2014” Валерія Никифорець. — Бажання забрати у людей свято — непорядне. Деякі люди як грали за правилами 90-х років, так і будуть це робити. Генерал, який був присутній під час пошуків бомби, дав мені свою візитку. Планую звертатися в міліцію, щоб знайти і покарати винних”.

Детальніше читайте тут