Збірна України з футболу зіграла у нічию зі збірною Англії

• 09.09.2023, 21:17
  • 850

У суботу, 9 вересня, у Вроцлаві збірна України з футболу не змогла перемогти збірну Англії

Матч Україна - Англія. Фото: Sport.ua

У четвертому матчі кваліфікації Євро-2024 збірна України у Вроцлаві зіграла у нічию з лідером групи збірною командою з Англії.

На початку першого тайму українці не соромлячись провели кілька перспективних атак. Така нахабність підопічних Реброва принесла результат на 26-й хвилині зустрічі.

Фланговий прохід Коноплі завершився пасом на Зінченка, який холоднокровно відправив смугастого в сітку воріт Пікфорда. Але вже на 41 хвилині збірна Англії змогла відігратись. Автором голу став Вокер.

З рахунком 1:1 збірні відправились на відпочинок.

У другому таймі збірна Англії створила багато моментів, але у реалізований гол вони так і не перетворились. Збірна України провела другий тайм у захисті і як результат, матч закінчився з рахунком 1:1.

Після цього матчу збірна Англії залишається лідером групи і має у своєму активі 13 очок. Збірна України посідає другу позицію і має у своєму активі 7очок