Передплата 2024 «Добре здоров’я»

Відбір на Євро 2020: Україна драматично врятувалася від поразки проти Сербії

• 17.11.2019, 18:58
  • 653

У заключному турі кваліфікації на Євро-2020 з футболу збірна України на останніх хвилинах драматично врятувалася від поразки проти Сербії, зігравши 2:2 на виїзді.

Про це повідомляє nv.ua.

Гості віддали перевагу діям другим номером, але протрималися лише сім хвилин, коли після потрапляння в руку Матвієнка арбітр призначив пенальті.

Як результат, Тадіч з 11-метрової позначки розвів Пятова і м'яч по різних кутах.

Пропущений м'яч змусив жовто-синіх активізуватися в атаці, налагодивши контроль м'яча. Це дозволило створити момент на 23-й хвилині, коли Ярмоленко влучив у стійку.

Проте, наприкінці години гри з гаком рівновагу відновив Яремчук, який скористався навісом Циганкова і забив ударом головою.

Надалі суперники обмінялися моментами, але забити зуміли господарі. Караваєв забув Мітровіча на дальній стійці, і той пробив у дальній кут воріт.

Гості зробили нові спроби відігратися і досягли успіху, коли Бєсєдін з меж штрафного приніс Україні нічию.
Сербія — Україна 2:2

Голи: Тадіч, 9 (з пенальті), Мітровіч, 56 — Яремчук, 32, Бєсєдін, 90+3