Передплатити Підтримати

Павелко переміг Суркісів у суді Лозанни

ФК «Динамо» Київ програв справу з розгляду в Спортивному арбітражному суді апеляції на рішення Контрольно-дисциплінарного комітету та Апеляційного комітету ФФУ про присудження технічної поразки за неявку команди в Маріуполь на матч 7-го туру УПЛ.

Про це Footballua.tv сказав генеральний секретар Федерації футболу України Юрій Запісоцький.

«КАС залишив рішення Апеляційного комітету ФФУ в силі», - зазначив Запісоцький. Таким чином, рішення КДК ФФУ, що зарахував основній команді ФК «Динамо» Київ, а також командам U-21 і U-19 технічну поразку з рахунком 3:0 за неявку на матчі в Маріуполь, залишається в силі. Вердикт CAS підтвердив позицію керівництва ФФУ, який наполягав на тому, що всі клуби рівні перед Регламентом і зобов'язані підкорятися чинним спортивним правилам.

Нагадаємо, у серпні 2017 року керівництво ФК «Динамо» Київ заявило, що боїться відправляти своїх гравців на поєдинки 7-го туру УПЛ в Маріуполь, хоча раніше в цьому місті вже відбулося три матчі нового сезону Прем'єр-ліги і організація цих зустрічей відбулася на найвищому рівні.

Пізніше, усвідомивши реальну загрозу можливого покарання за грубе порушення Регламенту УПЛ, власники клубу запропонували ФК «Маріуполь» зіграти запланований поєдинок 7-го туру УПЛ у Києві, а матч-відповідь провести в Маріуполі, але отримали відмову.

Спортивний арбітражний суд Лозанни був останньою надією президента клубу Ігоря Суркіса уникнути покарання за неявку на матч, але CAS не виправдав її, підтвердивши законність рішень дисциплінарних органів ФФУ.