Передплатити Підтримати

Українські фермери перевірили норок на COVID-19

Асоціація звірівників України у зв'язку з виявленням у шести країнах випадків зараження коронавірусом, пов'язаних із фермами з розведення норок, заявила про відсутність подібних випадків на українських фермах

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна» з посиланням на пресреліз асоціації.

Зазначається, що епідемічна ситуація на фермах перебуває під контролем і не становить загрози для суспільства.

Асоціація запевняє, що на українських норкових фермах, які входять до складу асоціації, дотримуються жорстких карантинних заходів.

Читайте також: Викликає блювоту і діарею: інший штам коронавірусу наполохав вчених

Нагадаємо, Данія, найбільший у світі експортер хутра норки, раніше оголосила про забій усіх норок в країні — від 15 до 17 мільйонів особин на 1080 фермах — після виявлення мутації, яка може передаватися людині.

Данія також ізолювала північний регіон через мутовану версію коронавірусу. Копенгаген попередив, що мутація може поставити під загрозу ефективність будь-якої майбутньої вакцини.

Державний інститут Данії, який займається інфекційними захворюваннями, заявив про виявлення коронавірусу, який мутував у норок, у 214 людей.

Велика Британія запровадила заборону на в’їзд з Данії на тлі побоювань з приводу нового штаму коронавірусу, який поширився на людей від норок.

Шість країн повідомили про виявлення коронавірусу у вирощуваних норок.