Передплатити Підтримати

В Україні обрали найкрасивішу жінку-воїна

Ольгу Бенду, яка служила у 72 окремій механізованій бригаді ім. Чорних Запорожців, визнали найкрасивішою українською жінкою-воїном.

Про це повідомляє прес-служба Генштабу ЗСУ.

Українська спільнота Бойовий бюлетень провела конкурс "Miss Military Fantasy", у якому інтернет-користувачі обрали найпривабливішу українку, яка захищає Україну й оприлюднила результати конкурсу "Miss Military Fantasy". Його учасницями стали 124 українські амазонки, які захищають Україну.

"Жінка-мати, жінка-любляча сестра, закохана дружина і жінка-воїн. Такими барвами сяяли обличчя наших бойових соратниць, котрі у лиху годину стали на захист України пліч о пліч з чоловіками при цьому не втративши жіночності, привабливості, чарівності і загадковості. Кожна з конкурсанток варта перемоги. Для тих, хто голосував за вас було не просто визначитися і це ви, наші красуні, побачили у сповнених теплом коментарях до ваших фотографій", - відзначили представники Бойового Бюлетня.

За результатами голосування, найбільшу кількість балів отримала старший солдат Ольга Бенда (Тарасевич) з Вінниці, яка проходить службу в Києво-Святошинському РВК. За неї свій голос віддали 16203 користувачі соцмережі Facebook, де й проводився конкурс.

"До поранення захоплювалася кулінарією, легкою атлетикою, волейболом. Після поранення з’явились нові захоплення – вишивка, плетіння бісером; також багато часу приділяю вихованню сина. Я дуже сподіваюсь, що з часом повернусь до спорту. Моя мрія - достойно представити Україну в наступних "Іграх нескорених" (Invictus Games). Моє гасло – "Ніколи не здавайся", - розповіла про себе переможниця конкурсу.

Ольга Бенда пішла в АТО два роки тому, була кухаркою 72-ї бригади. Навесні 2017 року дівчина потрапила під ворожий обстріл у районі Авдіївки. Уламком снаряда їй фактично розтрощило ногу. Кінцівку довелося ампутувати.