Передплатити Підтримати

Корону «Міс Інтерконтиненталь-2013» завоювала росіянка Катерина Плехова


У німецькому Магдебурзі відбувся фінал конкурсу краси “Міс Інтер­конти­ненталь-2013”. За корону переможниці одного з найстаріших та найпрестижніших конкурсів змагалася 61 претендентка з усіх куточків світу. Титул завоювала 23-річна росіянка зі Санкт-Петербурга Катерина Плехова .

Друге місце дісталося пуерторіканці Алейде Ортіз, “бронза” — у колумбійки Маргарити Перальти. Україну представляла 19-річна студентка з Дніпропетровська Дар’я Бєлінскіх.

Катерина Плехова, зріст якої 175 см, а параметри 84-60-90, не вперше завойовує титули на конкурсах краси. У 2011 році вона приміряла корону “Міс Санкт-Петербург”. На “Міс Інтерконтиненталь” її спочатку визнали найгарнішою з дівчат, які представляли Європу, а потім — і усіх континентів. Після фіналу російська красуня вдягнула корону з 720 дорогоцінними каменями вартістю понад 267 тис. доларів і отримала грошову премію — 35 тис. доларів. Завдяки перемозі Катерина Плехова буде протягом року жити і працювати моделлю в Німеччині. Також вона отримає бонус — 10 тис. євро на пластичні операції у виконанні відомого хірурга та телеведучого Яcара Сарігула.

Ігор ДЕРЕВІЙ

Фото ЕПА