Передплатити Підтримати

Усі на пікнік!


У Львові відбувся фестиваль вуличної їжі

У вихідні у Парку культури та відпочинку ім. Богдана Хмельницького вперше у Львові відбувся фестиваль вуличної їжі «Парк-пікнік». Кожен охочий, а не лише підприємці, міг спробувати себе у ресторанному бізнесі, розгорнувший свій куточок з приготовленими стравами.

Під приємну музику відвідувачі куштували різні смаколики, запропоновані не лише професійними закладами харчування, а й аматорами, які кохаються в кулінарії. Представники ресторанів і аматори за своїми імпровізованими прилавками заманювали найрізноманітнішими стравами — від китайської локшини, італійської перекуски, бургерів до французьких десертів і звичайних тортів.

Територію фестивалю поділили на зони для відпочинку, створили дитячий майданчик. Сіно під сценою і дерев’яні піддони створювали атмосферу сільської природної простоти. Люди дегустували страви не лише за столиками чи присівши на лавку, а й просто на траві.

«Цим фестивалем ми хотіли показати, що вулична їжа може бути гарною, смачною і корисною, — розповів журналісту «ВЗ» представник організаторів — громадської організації «Ґава» — Костя Бєглов. — Є стереотип, що вулична їжа — це хот-дог або щось на зразок цього, зроблене нашвидкуруч. Розвінчуємо ці міфи. Тут представлені і непрофесійні кухні, які ніколи в житті не продавали свою їжу. Вони її приготували, принесли сюди, люди у них купують. Можливо, згодом хтось із них відкриє свої заклади».

На святі популярністю користувалася така вегетаріанська страва, як «фалафель». Не стрималася і я, щоб не скуштувати цю новинку. «Фалафелем» виявилися загорнуті у змащений соусом лаваш підсмажені кульки з бобових з огірком. Смакота!

Ажіотаж у відвідувачів викликав куточок команди «bikery» (поєднання слів з анг-

л­ійсь­кої «пекти» і «ровер»). Вони представили клафуті з персиками (французький пиріг, який їдять на сніданок), шоколадний яблучний пиріг, сендвічі, імбирне і шоколадне печиво та іншу смакоту. Оригінальним було й оформлення страв. Запаковані в обгортку сендвічі зав’язувалися шнурочком з логотипом команди, а печиво було запаковане у симпатичні коробки. Привертала увагу і піраміда баночок з арахісовим маслом.

«Давно мріяли про такий фестиваль, — розповідає представник команди «байкері» Руслан Багінський. — Раніше робили сімейні вечори для друзів. У нашій команді п’ятеро людей. Кожен з нас давно готує. У мене дідо був кухарем, батько готував, я змалечку допомагав мамі на кухні. З друзями почали заглиблюватися у тему. Переважно випікали — марени, штруделі, різне печиво. Рецепти брали з Інтернету. Зараз цікавлюся світовими зірками кулінарного мистецтва, такими, як Джимі Олівер».

«Дуже тішить, що нарешті в Україні з’явилися такі заходи, як фестивалі в Нью-Йорку, де приїжджають молоді шеф-кухарі, проводять майстер-класи і можна потім цю їжу скуштувати, — поділилася враженнями Дарина Корсун. — Тут все смачно. Не можемо знайти бургери, бо їх розхапали. Ідея з різною їжею чудова. Тут можна спробувати одне, там — інше, від солодощів до риби з чіпсами».

На фестивалі проводили майстер-класи. Зокрема, до Львова завітала експерт гастрономічної страви Аврора Огородник. «Позитивом в Україні є розвиток регіональної кухні. У Львові особливо плекають галицьку кухню. Помітила, у Львові зростає культура споживання вина. А це інтелектуа­льний продукт», — наголосила пані Аврора.