Медаль гарантована: український боксер вийшов до півфіналу Олімпіади

• 01.08.2021, 12:15
  • 567

Олександр Хижняк успішно подолав чвертьфінальну стадію Олімпійських ігор у ваговій категорії 75 кг.

У чвертьфіналі Хижняк переміг Еурі Седено Мартінеса з Домініканської Республіки.

Українець виграв за роздільним рішенням суддів, які віддали домініканцю один раунд — 4:1. Зазначимо, що Мартінес під час бою діяв досить брудно, завдававши ударів нижче за пояс.

Таким чином, Хижняк вже гарантував собі як мінімум бронзову медаль Олімпіади — у боксерському турнірі немає поєдинку за третє місце, а бронза дістається обом спортсменам, які поступляться в півфіналах.

У ½ фіналу чемпіон світу-2017 Хижняк зустрінеться зі срібним призером чемпіонату світу-2019 Еуміром Марсьялем з Філіппін. Поєдинок пройде 5 серпня.

Нагадаємо, що раніше на стадії 1/8 фіналу Хижняк одноголосним рішенням суддів переміг Юіто Морівакі.

Зауважимо, що Хижняк залишився єдиним представником України в боксі на Олімпіаді в Токіо.