Передплата 2024 «Добрий господар»

Італія стала новим чемпіоном Європи з футболу

• 12.07.2021, 08:10
  • 668

Збірна Італії перемогла у Лондоні Англію у фіналі Євро-2020 та стала чемпіоном Європи з футболу

Про це повідомляє Еспресо.TV.

Фінальний матч Євро-2020 відбувався у Лондоні на стадіоні «Вемблі».

Італія отримала реактивний гол у свої ворота вже на другій хвилині. Після пасу з флангу Люк Шоу ударом із ходу пробив у кут воріт — 1:0. Скуадра Адзурра відповів ударом зі штрафного Лоренцо Інсіньє, але м`яч пролетів вище воріт. Англійці добре оборонялися і не підпускали італійців на ударну позицію.

Італія відігралася на 67-й хвилині. Після подачі кутового біля воріт Джордана Пікфорда виникла метушня, англійський голкіпер впорався з ударом Марко Верратті, але був безсилий проти добивання Леонардо Бонуччі, який буквально заштовхав м'яч у сітку.

В основний час команди переможця не визначили, тому було призначено овертайм. Його також не вистачило, аби виявити сильнішого. Переможець Євро-2020 визначався у серії післяматчевих одинадцятиметрових.

Пенальті влучніше виконала Італія. Героєм серії став італійський голкіпер Джанлуїджі Доннарумма, який відбив вирішальний пенальті від Букайо Сака.

Італія перемогла Англію та тріумфувала на Євро-2020.

Збірна Італії стала чемпіоном Європи вдруге в історії. Перший континентальний титул італійці здобули у 1968 році.

Італія — Англія 4:3 (1:1, 3:2 — по пен.)

Голи: Бонуччі, 67 — Шоу, 2

Італія: Доннарумма — Ді Лоренцо, Бонуччі, К'єлліні, Емерсон (Флоренці 118) — Барелла (Крістанте 54), Жоржиньо, Верратті (Локателлі 96) — К'єза (Бернардескі 84), Іммобіле (Берарді 55), Інсіньє (Белотті 91)

Англія: Пікфорд — Вокер (Санчо 120), Стоунз, Магвайр — Тріпп'єр (Сака 71), Філліпс, Райс (Гендерсон 74, Рашфорд 120), Шоу — Маунт (Гріліш 99), Стерлінг — Кейн

Попередження: Барелла 47, Бонуччі 55, Інсіньє 84, Жоржиньо 114, К'єлліні 90+6 — Магвайр 106