Із Австрією ми вперше зіграли на «Арені Львів»

У понеділок, 21 червня, збірна України зіграє свій третій матч групового турніру Євро-2020 – проти збірної Австрії (19.00). Це буде лише третє україно-австрійське протистояння

Дебютний матч українців та австрійців відбувся 15 листопа­да 2011 року у Львові і мав статус товариського. Це був історичний, перший матч на новозбудовано­му стадіоні. За присутнос­ті майже 32 тисяч глядачів поєдинок завершився пе­ремогою збірної України з рахунком 2:1. У першому таймі рахунок відкрив Мі­левський, але в середині другого Янко вирівняв ста­новище. І все ж фартовість Львова для збірної Укра­їни перенеслася зі ста­діону «Україна» на «Аре­ну Львів»: у компенсовані хвилини Девіч забив пере­можний гол.

Другий матч суперників також був товариським. 1 червня 2012 року в Інсбруку перемогли господарі поля — 3:2. По ходу гри підопічні Олега Блохіна двічі зрівню­вали рахунок. У складі укра­їнців дубль оформив Гусєв, у австрійців відзначилися Юнузовіч і Арнаутовіч (дві­чі).