Шостий день Євро-2020: підсумки та деталі всіх матчів

• 17.06.2021, 08:35
  • 630

У сьомий день Чемпіонату Європи 2020 було три матчі, переможцями з них вийшли Італія, Вельс та Росія

Про це повідомляє Українська правда.

Першими грали Фінляндія з Росією. Росіяни пропустили вже на третій хвилині, однак після перегляду повтору гол скасували через офсайд. За декілька хвилин травму отримав захисник Р Ф Маріо Фернандес, якого винесли на ношах із підозрою на пошкодження хребта — пізніше діагноз не підтвердився.

Росіяни забили гол у додатковий час першого тайму — Олексій Міранчук поцілив у дальню дев’ятку — 0:1. У другому таймі Фінляндія не змогла відігратися.

У наступному матчі Вельс переміг Туреччину з рахунком 2:0. На 42 хвилині Гарет Бейл навісом у штрафну вивів Аарона Ремзі на побачення з воротарем — 1:0.

На 60 хвилині Бейл заробив пенальті, але й не реалізував його — вдарив на силу вище воріт.

На п’ятій компенсованій хвилині забив Коннор Робертс — і знову завдяки асисту Гарета Бейла.

За два матчі Туреччина пропустила 5 м’ячів — наразі це найбільше у турнірі.

В останньому матчі дня зустрілися Італія зі Швейцарією. Вже на 19 хвилині захисник Джорджо Кьєліні забиває гол, який скасовують — на повторі ВАР зафіксували гру рукою. Одразу на 26 хвилині Мануель Локателлі забиває гол після пасу Доменіко Берарді — 1:0.

Другий тайм почався з дубля Локателлі — гравець дальнім ударом з-за меж штрафної поцілив у ворота — 2:0.

На завершення матчу Чіро Іммобіле забиває третій гол.

За результатами ігрового дня Італія підіймається на 1 місце у групі А, Вельс — друге місце цієї ж групи, Росія — на 2 місце у групі В.