Останні два матчі з македонцями «синьо-жовті» виграли

Із македонцями українці раніше грали чотири рази (це була ще збірна Македонії)

Дебютний товариський матч відбувся 11 жовтня 2003-го у Києві й завершився без голів — 0:0. На той час «синьо-жовтих» тренував Олег Блохін. Наступна гра теж мала статус товариської і відбулася 31 березня 2004-го у Скоп’є.

Господарі здобули перемогу 1:0 за­вдяки влучному удару в першому тай­мі Ставревскі. Першу «македонську» пе­ремогу українці здобули на «Арені Львів» за присутності майже 34 тисяч глядачів 12 жовтня 2014 року — у відборі на Євро-2016. У компенсовані хвилини першо­го тайму відзначився Сидорчук. Матч-відповідь у місті Скоп’є відбувся 9 жовтня 2015-го й також завершився перемогою збірної України, діями якої керував Ми­хайло Фоменко, — 2:0. Ворота македон­ців «розмочили» у другому таймі — після ударів Селезньова (з пенальті) та Кравця.