Бельгія завдала нищівної поразки Росії у матчі Євро-2020

• 13.06.2021, 09:10
  • 580

На стартовому матчі групового етапу Чемпіонату Європи із футболу у Санкт-Петербурзі 12 червня збірна Росії програла Бельгії з рахунком 0:3

Автором двох голів був Ромелу Лукаку, причому останній він забив за хвилину до фінального свистка, повідомляє hromadske.

Від самого початку ініціатива перебувала на боці Бельгії. Перший гол Ромеу Лукаку забив уже на 11-й хвилині. Другий гол на 35-й хвилині забив Томас Меньє, який незадовго до того вийшов на заміну (після зіткнення Далера Кузяєва й Тімоті Кастаня).

У другому таймі ситуація не змінилась: атаки росіян були безуспішними, бельгійці втримували перевагу, і на 89-ій хвилині Лукаку забив ще один — третій — гол. Бельгієць — рекордсмен за кількістю забитих за збірну голів: 62.

Нагадаємо, 11 червня у львівській фан-зоні Євро-2020 оголошували, що за кожен забитий у ворота збірної Росії гол будуть дарувати 100 безкоштовних бокалів пива.