Передплата 2024 «Добре здоров’я»

Українка здобула срібну медаль на Кубку світу з біатлону

• 06.03.2021, 17:35
  • 693

Українка Юлія Джима 21 січня стала другою в індивідуальній гонитві на сьомому етапі Кубка світу з біатлону в Антгольці (Італія)

30-річна українська біатлоністка програла тільки австрійці Лізі Хаузер, яка здобула дебютну перемогу в кар'єрі. Замкнула трійку призерок француженка Анаіс Шевальє-Буше.

Джима зуміла закрити усі 20 мішеней і стала єдиною спортсменкою у цій гонитві, яка завершила її без промахів. Хаузер і Шевальє-Буше заробили по хвилині штрафу, але були швидшими на лижні.

Капітан жіночої збірної України Олена Підгрушна з одним промахом посіла 16 місце, Валя Семеренко не закрила дві мішені й посіла 28 місце.

Срібна медаль Джими — перша нагорода збірної України у цьому сезоні на Кубку світу. Також Джима завдяки цьому успіху кваліфікувалася на гонитву з масовим стартом, яка відбудеться 23 січня.