Біатлон: збірна України виграла «бронзу» чемпіонату Європи з біатлону в змішаній естафеті

• 31.01.2021, 16:10
  • 571

За підсумками чемпіонату Європи Україна посіла четверте загальнокомандне місце

Збірна України у складі Ірини Петренко (Варвинець), Віти Семеренко, Богдана Цимбала та Артема Прими стала бронзовим призером у класичній змішаній естафеті чемпіонату Європи з біатлону, який сьогодні завершився у польському місті Душники-Здруй.

Українці поступилися переможцям з Норвегії 52,5 секунди, володарям «срібла» німцям — 21,8 секунди, передає Укрінформ.

За підсумками чемпіонату Європи Україна посіла четверте загальнокомандне місце. Окрім естафетної «бронзи», в активі «синьо-жовтих» також «золото» Артема Прими у гонці переслідування та «срібло» Анастасії Меркушиної в індивідуальній гонці.

Наступним стартом у біатлоністів буде чемпіонат світу, який 10−21 лютого прийматиме Поклюка (Словенія).