У Львівській обласній раді сформували склад депутатських комісій
- 04.12.2020, 13:55
- 1 170
Сьогодні, 4 грудня, під час другого пленарного засідання І сесії Львівської обласної ради VІІІ скликання депутати обрали голів і персональний склад постійних депутатських комісій облради
Постійні комісії Львівської обласної ради обрані в такому складі:
— Комісія з питань бюджету та соціально-економічного розвитку:
- Квурт Володимир Леонідович — голова комісії
- Саган Володимир Степанович
- Дзюдзь Михайло Семенович
- Дуліб’яник Андрій Ярославович
- Тіщенко Олександр Володимирович
- Демчина Роман Іванович
- Стефанків Святослав Миколайович
- Хобзей Северин Павлович
- Андрейко Віталій Васильович
- Кізима Роман Михайлович
- Дзядик Сергій Євгенович
- Ситник Йосиф Степанович
Комісія з питань розвитку місцевого самоврядування:
- Кирилич Володимир Ігорович — голова комісії
- Доманський Володимир Володимирович
- Пелиховський Ярослав Володимирович
- Кравець Ірина Дмитрівна
Комісія з питань законності, депутатської етики, регламенту та свободи слова:
- Фединяк Роман Анатолійович — голова комісії
- Ганущин Олександр Олександрович
- Супрун Ірина Анатоліївна
Комісія з питань правоохоронної, антикорупційної діяльності та військових формувань:
- Сумало Назарій Михайлович — голова комісії
- Леонов Едуард Володимирович
- Ткачук Павло Петрович
Комісія з питань охорони здоров'я та материнства:
- Ярмола Анна Петрівна — голова комісії
- Ковальчук Ігор Васильович
- Цибуля Леонід Йосифович
- Іванченко Наталія Олександрівна
- Дуда Олег Романович
- Дмитришин Роман Михайлович
- Гичка Михайло Михайлович
- Кульчицька-Волчко Марія Василівна
- Кобецька Леся Миколаївна
Комісія з питань соціального захисту, прав дітей, людини та учасників бойових дій:
- Іщук Микола Васильович — голова комісії
- Фенчин Олег Романович
Комісія з питань культури, інформаційної політики та промоції:
- Шеремета Святослав Петрович — голова комісії
- Письменна Тетяна Олександрівна
- Цеголко Петро Павлович
Комісія з питань екології, природних ресурсів та рекреації:
- Свіщов Віталій Олександрович — голова комісії
- Білас Всеволод Омелянович
- Дейнека Анатолій Михайлович
- Пляцок Анастасія Сергіївна
- Буняк Степан Остапович
- Байтала Михайло Романович
Комісія з питань діяльності агропромислового комплексу, підприємництва та інвестицій:
- Раделицький Юрій Орестович — голова комісії
- Пилип Степан Романович
- Фольварочний Юрій Ярославович
- Козицький Максим Зіновійович
- Вороновська Роксоляна Андріївна
- Сех Ірина Ігорівна
Комісія з питань комунального майна:
- Седіло Микола Григорович — голова комісії
- Филипів Роман Степанович
- Василько Олена Василівна
- Березюк Ольга Миронівна
- Добош Ростислав Олексійович
Комісія з питань освіти, науки та інновацій:
- Герус Іванна Ігорівна — голова комісії
- Мамчур Звенислава Ігорівна
- Стецькович Іван Іванович
- Дворянин Парасковія Ярославівна
Комісія з питань інженерного, житлово-комунального господарства, інфраструктури та паливно-енергетичного комплексу:
- Козловський Григорій Петрович — голова комісії
- Баран Василь Степанович
- Буба Євген Іванович
- Стечак Світлана Степанівна
- Миляник Захар Богданович
- Подвірний Тарас Михайлович
- Дума Андрій Романович
- Чолій Тарас Богданович
- Доскіч Юрій Юрійович
- Панькевич Олег Ігорович
Комісія з питань історико-культурної спадщини та туризму:
- Щурко Іван Петрович — голова комісії
- Риботицька Соломія Володимирівна
- Чорна Галина Михайлівна
Комісія з питань євроінтеграції, міжнародного та міжрегіонального співробітництва:
- Галецька Наталія Богданівна — голова комісії
- Кобзарев Олександр Володимирович
- Швед Євген Васильович
Комісія з питань молоді та спорту:
- Бей Тетяна Богданівна — голова комісії
- Кеньо Катерина Іванівна
Окрім того, депутатський корпус затвердив Типове положення про постійні комісії Львівської обласної ради VІІІ скликання.