Передплатити Підтримати
  • You are here:
  • Високий Замок
  • Новини
  • «Ліве вухо було скривавлене, вище вуха не було волосся і шкіри» - жінка, яка знайшла закривавленого Балуха

«Ліве вухо було скривавлене, вище вуха не було волосся і шкіри» - жінка, яка знайшла закривавленого Балуха

Жінка впевнена – дисидент не міг так забитися під час падіння

Свідок у справі Володимира Балуха, яка власне і знайшла його закривавленим у Гідропарку, говорить, що він був тверезим. Жінка каже, звернула увагу на його вишиванку і одразу зрозуміла, що це не безхатько, а людина, яка стала жертвою злочину. Ушкодження на голові, за її словами, не схожі на рану від падіння з невеликої висоти, про це пише 5 канал.

«Я була із співробітником. Коли ми підійшли, я одразу помітила на ньому вишиванку, на якій був дуже гарний принт. Я зрозуміла, що ця людина не є безхатьком, це людина культурна. Після того, як ми викликали „швидку“, то побачили, що він дуже побитий. Ліве вухо було скривавлене, вище вуха не було волосся і шкіри. Я не можу сказати, що це було за поранення, але воно не було притаманне для падіння. Він був у свідомості, але про те, що він казав, можливо було лише здогадуватися. Він сказав тільки три чіткі фрази: „Дайте закурити“, „У мене зламана ключиця“, і сказав, що при ньому була сумка. Ми подивилися навколо, сумки не побачили», — повідомила свідок.

І додала: «Ми запитали, чи вживав він алкоголь і чи його було побито. Він не зміг дати чітку відповідь, але було видно, що на той момент, коли ми його знайшли, він був тверезий. Ми зрозуміли з усього, що його було побито. З того, що він міг показати, ми зрозуміли, що його побили».

Вона також вважає, що Балух не міг забитися під час падіння.

«Це метрів 500 від мосту. Я не знаю, яким чином він міг впасти з мосту і опинитися там. Хіба що впасти, а потім дійти своїми ногами… Ні, не міг. Мені здалося, це моя особиста думка, що так впасти не можна з висоти зросту людини», — зауважила жінка.

  • You are here:
  • Високий Замок
  • Новини
  • «Ліве вухо було скривавлене, вище вуха не було волосся і шкіри» - жінка, яка знайшла закривавленого Балуха