Як Ярмоленко зіграв проти «Борнмута»

• 19.08.2018, 14:33
  • 578

У другому турі англійської Прем’єр-ліги проти «Борнмута» український півзахисник «Вест Хема» Андрій Ярмоленко не потрапив до стартового складу, а вийшов на поле з лави запасних на 67-й хвилині.

За 23 хвилини гри наш гравець записав до свого пасиву лише жовту картку.

Команда Ярмоленка забила першою: на 33 хвилині лідер лондонців Марко Арнаутович відзначився з пенальті. Однак у другому таймі впродовж шести хвилин Вілсон і Кук встановили остаточний рахунок 1:2. У підсумку «Вест Хем» зазнав вже другої поспіль поразки на старті сезону.

«Вест Хем»: Фабіаньскі — Бальбуена, Артур Масуаку, Сабалета, Огбонна — Нобл (Перес, 77), Вілшер, Феліпе Андерсон, Снодграсс (Санчес, 77) — Арнаутович, Ернандес (Ярмоленко, 67)

«Борнмут»: Бегович — Кук, Деніелс, Сміт, Аке — Серман, Гослінг, Фрейзер, Брукс (Френсіс, 78) — Кінг (Кук, 90), Вілсон