Новий рекорд Ліги Європи УЄФА

• 13.04.2018, 10:57
  • 690

Австрійський футбольний клуб «Зальцбург» у вчорашньому матчі ¼ фіналу ліги Європи УЄФА забив три м’ячі протягом 247 секунд і встановив тим самим новий рекорд турніру.

Чвертьфінальний поєдинок ліги Європи УЄФА «Зальцбург» (Австрія) — «Лаціо» (Італія) закінчився з рахунком 4:1. Голи у цьому матчі на свій рахунок записали Мунас Даббур (56-та хвилина), Амаду Хайдара (72), Хі Чан Хван (74), Штефан Лайнер (76) — Чіро Іммобіле (55).

Уперше в історії Ліги Європи УЄФА три м’ячі були забиті протягом 247 секунд — із 72-ї по 76-ту хвилини матчу. Про це повідомляє OptaFranz.

«Зальцбург» за результатами двох матчів (перший — 2:4) пробився до ½ фіналу Ліги Європи. Також у півфіналі турніру зіграють «Арсенал», «Марсель» та «Атлетико». Жеребкування ½ фіналу Ліги Європи відбудеться 13 квітня в штаб-квартирі УЄФА у Ньйоні (Швейцарія). Поєдинки цієї стадії турніру пройдуть 26 квітня і 3 травня. Фінал 16 травня прийматиме Ліон (Франція).