Передплатити Підтримати

Відомі жінки стали прототипами нової колекції ляльок Barbie

Американська компанія Mattel випустила серію із 17 ляльок, прототипами яких стали жінки, що надихають.

Героїнями серії стали американський фізик та математик NASA Кетрін Джонсон, мексиканська художниця Фріда Кало, триразова олімпійська чемпіонка Геббі Дуґлас та інші, повідомляє Радіо Свобода

Колекція присвячена Міжнародному жіночому дню та покликана надихнути дівчат реалізувати свій невичерпний потенціал, як це зробили прототипи ляльок.

Напередодні кампанії, аналітики Mattel провели опитування серед матерів та дізнались, що 86% із них переймаються прикладами для наслідування, які обирають їхні діти.

Прототипами для ляльок Барбі стали, зокрема: Ібтіхадж Мухаммад – американська фехтувальниця, Амелія Ергарт – американський авіатор, одна з перших жінок-пілотів, також популярна польська телеведуча та журналістка Мартина Войцеховська. Вона стала першою полькою із власною лялькою Барбі.

Це не вперше Mattel долучається до соціальних кампаній. Раніше компанія випустила лінійку ляльок Барбі, присвячену різним професіям, аби показати, що дівчата можуть працювати тим, ким вони захочуть. Також виробники ляльки Барбі змінили консервативний погляд на колір шкіру та статуру ляльки, додавши різноманітні варіації її образу.