Передплатити Підтримати

У пологовому відділенні на Рапопорта львів’янка народила трійнят

Днями у пологовому відділенні 3-ї міської клінічної лікарні у Львові на світ з’явилися трійнята – два хлопчики і дівчинка.

Мама й немовлята перебувають під наглядом лікарів і почуваються добре. Згідно з доброю традицією, місто допоможе сім’ї, в якій народилося троє діток.

«1 березня в нас народилася перша в цьому році трійня. Це два хлопчики та дівчинка. Стан матері та дітей – задовільний. Бажаємо матері та діткам міцного здоров’я», - зазначив головний лікар 3-ї міської клінічної лікарні Вадим Олійник.

Як повідомили в управлінні охорони здоров’я Львівської міської ради, з 2006 року це 13 трійня, яка з’явилася на світ у пологових стаціонарах Львова – міському клінічному пологовому будинку №1 та пологовому відділенні 3-ї міської клінічної лікарні.

Зауважимо, що сім’ї, в якій народилося троє діток, місто надає допомогу, і у 2018 році цю допомогу збільшили. Зокрема, зараз при народжені трійнят і до досягнення ними 3-річного віку, сім’ї щомісячно виплачують по 3 тис. грн. (раніше ця допомога була в розмірі 1 тис. грн.). Як зазначили в управлінні соціального захисту ЛМР, у 2017 році таку допомогу отримували 7 сімей.

Окрім того, у Львові діє норма, відповідно до якої багатодітні сім’ї, в яких народилася трійня, забезпечують житлом. Як повідомили в управлінні житлового господарства ЛМР, станом на 1 березня 2018 року у Львівській міській раді на квартирному обліку перебувають 12 багатодітних сімей, в яких народилась трійня. Протягом 2006 - 2017 років мерія надала 13 квартир багатодітним сім’ям, в яких народилася трійня.