Українська біатлоністка виграла срібло на юніорському чемпіонаті світу

• 02.03.2018, 09:58
  • 648

20-річна українська біатлоністка Анна Кривонос посіла друге місце в індивідуальній гонці на юніорському чемпіонаті світу.

Кривонос зробила два промахи - на другій і третій стрільбі. Кращою стала остання стійка, коли українка змогла відстрілятися чисто і швидко. Завдяки цьому вона змогла обійти росіянку Ірину Казакевич майже на 15 секунд.

Перше місце зайняла польська спортсменка Каміла Жук, яка, при такій самій стрільбі показала найкращий хід на дистанції, вигравши у українки 3 хвилини і 5 секунд. Варто зазначити, що лише одна спортсменка змогла програти менше двох хвилин польській біатлоністці.

Нещодавно навколо непридатних умов проживання Анни Кривонос в Глухові розгорівся скандал - спортсменці доводиться тулитися разом з матір'ю в житловому приміщенні, яке більше схоже на сарай.