Передплата 2024 «Добра кухня»

Олімпіада - 2018: золоті медалі виграли російські хокеїсти під білим прапором

• 25.02.2018, 10:37
  • 962

На двадцять третіх зимових Олімпійських іграх завершився фінальний матч хокейного турніру.

У матчі за «золото» збірна Олімпійських атлетів Росії (ОАР) в овертаймі обіграла сенсаційного фіналіста – команду Німеччини. Зустріч завершилась з рахунком 4:3, передає Радіо Свобода.

У першому періоді на передостанніх секундах відкрив рахунок російський хокеїст В’ячеслав Войнов. Проте вже у другій 20-хвилинці Фелікс Шюц зрівняв рахунок. Третій період був більш результативним. Команди забили по 2 шайби. За ОАР відзначився дублем Гусєв, а серед німецької команди – Кахун та Мюллер.

Вирішальну шайбу команда під білим прапором забила в овертаймі, коли грала у більшості. Тож збірна Олімпійських атлетів Росії здобуває «золото».
Для Німеччини «срібна» нагорода – друга в історії. До цього часу німецькі хокеїсти здобували «бронзу» у 1976 році.

Раніше бронзу виграла збірна Канади, яка перемогла Чехію з рахунком 6:4.