Передплата 2024 ВЗ

Результати матчів Ліги Чемпіонів: Реал на переміг ПСЖ, Ліверпуль розгромив Порту

• 15.02.2018, 13:45
  • 947

14 лютого відбулися перші матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів в парах Реал-ПСЖ і Порту-Ліверпуль.

Реал здобув вольову домашню перемогу, передає nv.ua.

На початку гри активніше грали парижани - особливо виділявся Неймар, через якого будувалася абсолютно вся атакуюча гра ПСЖ. На 33-й хвилині Адрієн Рабьо вивів свою команду вперед - Начо, перериваючи простріл на Неймара, вибив м'яч прямо на півзахисника парижан, який і розстріляв Наваса з 11-ти метрів.

Але Реал зміг відігратися ще в першому таймі - Тоні Кроос заробив пенальті, який реалізував Кріштіану Роналду.

Другий тайм був не таким багатим на моменти - найцікавіший трапився ближче до 70-й хвилині, коли м'яч... потрапив в обличчя арбітру.

Обидва наставники провели заміни, і якщо зміни в складі ПСЖ ніякого ефекту не принесли, то Зідан з новими гравцями вгадав. Асенсіо віддав дві гольові передачі - спочатку він асистував Роналду (який, можливо, порушував правила трохи раніше), а потім Марсело, чий удар зовсім трохи не дістав Ареола.

На останніх секундах Неймар міг зробити рахунок 3:2, але пробив вище з вигідної позиції.

Реал - ПСЖ 3:1
Голи: Роналду, 45 (з пенальті), 83, Марсело, 86 - Рабьо, 33

Реал: Навас - Начо, Варан, Рамос, Марсело - Модріч, Каземіро (Васкес, 79), Кроос - Іско (Асенсіо, 79), Бензема (Бейл, 68), Роналду

ПСЖ: Ареола - Алвес, Маркіньос, Кімпембе, Берчіче - Верратті, Ло Чельсо (Дракслер, 85), Рабьо - Мбаппе, Кавані (Меньє, 66), Неймар

У паралельному матчі Ліверпуль на 99% гарантував собі вихід в наступний раунд, перегравши Порту на виїзді з рахунком 5:0. Садіо Мане відзначився хет-триком, ще по голу забили Мохаммед Салах (вже 30-й гол за червоних у цьому сезоні) і Фірміно.

Порту - Ліверпуль 0:5
Голи: Мане, 25, 53, 85 Салах, 29, Фірміно, 69

Порту: Жозе Са - Рікарду, Маркано, Рейес, Алекс Теллес - Марега, Сержіу Олівейра, Еррера, Отава (Корона, 46), Браімі (Уоріс, 62) - Соарес (Пасієнсія, 73).

Ліверпуль: Каріус - Александер-Арнольд (Гомес, 79), Ловрен, ван Дейк, Робертсон - Мілнер, Хендерсон (Матіп, 75), Вейналдум - Салах, Фірміно (Інгз, 80), Мане.

У вчорашніх поєдинках Тоттенхем відігрався з 0:2 проти Ювентуса, а Манчестер Сіті розгромив Базель.