Передплатити Підтримати

Протести на кордоні з Польщею завершилися, рух транспорту відновлено

У Міністерстві внутрішніх справ заявили про відновлення руху транспорту поблизу всіх раніше заблокованих пунктів пропуску на українсько-польському кордоні.

Про це повідомляє прес-служба МВС.

Йдеться про пункти пропуску Шегині, Рава-Руська, Краковець та Ягодин.

"Блокування руху транспортних засобів на автодорозі Київ-Ковель-Ягодин поблизу села Старовойтове на Волині, а це близько 1 км від пункту пропуску через кордон Ягодин, почалося о 09:40. Участь в блокуванні брали 30 осіб", - йдеться в повідомленні.

Близько 10:20 було перекрито рух транспорту поблизу пункту пропуску Шегині.

"12 осіб безперервно переходили через пішохідний перехід на автодорозі в селі Шегині Мостиського району Львівської області. Близько 13:00 блокування завершилося і рух автотранспорту було відновлено. Об 11:03 в селі Рата Жовківського району, що біля пункту пропуску через кордон Рава-Руська, рух транспорту перекрили 40 осіб. Перекриття завершилося о 15:00", - доповіли в відомстві.

Третім місцем у Львівській області, де жителі прикордонних районів висловлювали свій протест проти податкових обмежень, блокуючи рух транспортних засобів перед кордоном, став пункт пропуску Краковець в селі Наконечне. Блокування тут почалася о 13:20 і завершилося близько 14:00, відзвітували правоохоронці.