Передплатити Підтримати
  • You are here:
  • Високий Замок
  • Новини
  • Мітингувальники на день перекрили дорогу до двох прикордонних пунктів на Львівщині

Мітингувальники на день перекрили дорогу до двох прикордонних пунктів на Львівщині

Близько 10:20 у суботу, 3 лютого, мешканці прикордонних районів перекрили дорогу поблизу пункту пропуску «Шегині» на українсько-польському кордоні.

Про це повідомляє zaxid.net.

За інформацією прес-служби Патрульної поліції Львівщини, участь в акції беруть близько 20 осіб, які ходять по пішохідному переході. Учасники акції обіцяють кожні 15 хв. пропускати до кордону по кілька автомобілів.

Близько 11:00 години стало відомо про те, що перекрили також і дорогу до пункту пропуску у Раві-Руській. Там близько 30 осіб безперервно ходять по пішохідному переході. Вони також пообіцяли кожні 15 хв. пропускати до кордону один автомобіль.

Один із організаторів акцій Володимир Васьків 2 лютого заявляв, що перекриття дороги триватиме до 18:00. «Буде трошки проблема, щоби люди відчули, що то непорядок, що той закон із часом на них також буде впливати, коли поїдуть щось собі купити на суму понад 50 євро. Чому ми не можемо на 500, до 500 євро, як було, купити товар і поїхати собі спокійно в Україну?» – заявляв він Володимир Васьків.

Зазначимо, ці акції організовані людьми, які незадоволені законом про новий порядок перетину кордону, запровадженим для боротьби із малою контрабандою.

Перекриття доріг планувалося ще на минулі вихідні, однак мітингувальники тоді вирішили перенести протест ближче до засідання Верховної Ради, яке відбудеться 6 лютого. Їхні вимоги тоді також змінилися і зараз головною із них є скасування норми про «24 години» перебування за кордоном. У Верховній Раді наразі зареєстрований законопроект народного депутата з Львівщини Андрія Антонищака, який і пропонує скасувати цю норму.

Додамо, мешканці прикордоння уже двічі протягом січня блокували дороги до пунктів пропуску, протестуючи проти зміни правил ввезення товарів в Україну, що почали діяти з початку року. Окрім цього 30 січня вони на кілька годин заблокували дорогу до пункту пропуску у Раві-Руській, протестуючи проти роботи митників та СБУ. Сьогодні, 3 лютого, відбувається вже четверта з початку року акція протесту мешканців прикордонних районів.

  • You are here:
  • Високий Замок
  • Новини
  • Мітингувальники на день перекрили дорогу до двох прикордонних пунктів на Львівщині