У гонці Кубка світу з біатлону відбувся найприголомшливіший фінал року

• 20.01.2018, 17:39
  • 931

В Італійському Антхольц-Антерсельві на 6-му етапі Кубка світу з біатлону завершилася гонка переслідування у жінок.

Білоруська біатлоністка Дар'я Домрачева вела запеклу боротьбу з італійкою Доротеей Вірер. На останніх метрах дистанції спортсменки йшли одна за одною і в якийсь момент Домрачева, наступивши на палицю Доротея Вірер, зламала її.

Отримавши колосальну перевагу над опоненткою, Дар'я не стала цим користуватися, а кинула боротьбу, дозволивши італійці фінішувати другою.

"Наступила на палицю в фінішному створі і на мій погляд було б нечесно боротися зі спортсменом без палиці, яку вона втратила практично з моєї вини", - пояснила свій вчинок Домрачева.

Українські біатлоністки не зуміли поборотися за медалі. Краща з наших співвітчизниць Віта Семеренко завершила гонку-переслідування на 17-й позиції. Анастасія Меркушина - 34-я.

Програма етапу продовжиться в неділю двома мас-стартами. О 13:30 на дистанцію вийдуть жінки, а о 15:45 чоловіки.

Джерело: Обозреватель