Передплатити Підтримати

6 грудня - День Збройних Сил України

Президент України Петро Порошенко привітав військовослужбовців Збройних Сил України з професійним святом.

«Шановні військовослужбовці, працівники Збройних Сил України! Дорогі ветерани!

Сердечно вітаю вас із Днем Збройних Сил України.

Україна пишається своїм військом і довіряє йому. Адже фактично наново відродившись в умовах війни, українська армія пройшла горнило випробувань, зміцніла, набула безцінного бойового досвіду і впевненості у своїх силах та зламала загарбницькі плани озброєного до зубів ворога.

Боєздатні Збройні Сили України - це здобуток і заслуга мільйонів українців, істинних патріотів своєї держави, які щоденно роблять свій внесок у розбудову армії вміло воюючи на передовій, тренуючись на військових полігонах та працюючи на оборонних підприємствах.

Щиро дякую усьому особовому складу Збройних Сил України за сумлінне виконання конституційного обов’язку, відвагу, героїзм та самопожертву, продемонстровані у ході антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей.

У цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю воїнів, які віддали своє життя за нашу благословенну українську землю. Вічна їм слава!

Висловлюю вдячність ветеранам війни та військової служби, за їх активну громадянську позицію у справі виховання майбутніх воїнів та вагомий внесок у відновлення боєздатності Українського війська.

Переконаний, що Збройні Сили України й надалі надійно стоятимуть на варті незалежності та територіальної цілісності України.

Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя та нових звершень у благородній справі служіння Вітчизні.

Слава Україні! Слава Збройним Силам України!», — йдеться у привітанні.

Львів також відзначає 24-ту річницю Збройних Сил України: на Личакові поклали квіти до могил загиблих військовослужбовців

Львів відзначає 24-ту річницю Збройних Сил України. Сьогодні випускники Національної академії сухопутних військ поклали квіти до Алеї Слави та Пам’ятних Знаків військових частин і установ Львівського гарнізону. Також о 9.30 год. на Личаківському цвинтарі (поле почесних поховань №67, 76) відбувся ритуал вшанування загиблих військовослужбовців в зоні АТО, покладання квітів до могил загиблих військовослужбовців. Участь у заходах взяли керівництво міста та області, військовослужбовці.

Нагадаємо, сьогодні у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла об 11.00 год. відбудеться святкова Літургія з нагоди 24-ї річниці Дня Збройних Сил України.

Напередодні на сторінці Порошенка у Фейсбуці з'явилося нове відео, присвячене Збройним силам України.

Джерело: прес-служба Преидента, прес-служба ЛМР