Передплатити Підтримати

Наливайченко: "В "Укрзалізниці" роками відмивали гроші"

Служба безпеки України спільно з Генпрокуратурою провела 19 обшуків в "Укрзалізниці" та вилучила понад 7 млн грн і $1 млн готівкою.

Про це повідомив в інтерв'ю телеканалам глава СБУ Валентин Наливайченко, передає прес-служба відомства.

"У Державній адміністрації залізничного транспорту України роками діяв синдикат з відмивання грошей. Його небезпека в тому, що кожний залізничний вокзал, кожне підприємство-постачальник залізниці, страхові компанії — все це було вибудовано злочинцями від влади в єдину систему відмивання і розкрадання коштів державного підприємства", — заявив Наливайченко.

Він повідомив деталі спільно спланованої спецоперації СБУ та ГПУ: "Понад 100 співробітників протягом одного дня зрізали верхівку такого синдикату. Під час обшуків, проведених сьогодні тільки у одного з керівників підприємства, в тому числі у приватних помешканнях та гаражах, слідчими задокументовано та вилучено понад 7 млн грн і понад 1 млн. доларів готівкою, а також офшорна документація, яка свідчить про існування дійсно величезного злочинного механізму".

Голова СБУ наголосив, що слідчі дії тривають і намагання зупинити розслідування не матимуть жодного успіху.

"Ми продовжуємо боротьбу з корупцією. На черзі інші галузі і міністерства — це не остання спецоперація, такі центри з відмивання коштів будуть ліквідовуватися і надалі", — запевнив Наливайченко.