АРХІВ :: Леополіс
05.06.2008
Фестиваль імені митця

У палаці Потоцьких згадували про Бруно Шульца

Юлія ЛІЩЕНКО
ІІІ Міжнародний фестиваль Бруно Шульца, крім Дрогобича (рідного міста всесвітньо відомого письменника та художника) і польського Любліна, відбувся також у Львові – в палаці Потоцьких.
У палаці Потоцьких згадували про Бруно Шульца

Цьогорічний фестиваль вважають найпотужнішим з усіх проведених раніше імпрез, присвячених Шульцу. На Львівщину приїхали провідні “шульцезнавці” чи не з усього світу (Бразилії, Ізраїлю, Австрії, Італії, Фінляндії та ін.).

У Палаці Потоцьких закордонним гостям показали міні-балет “Цинамонові небеса” - його за творами Шульца написав балетмейстер Львівської опери Сергій Наєнко. Також присутніх потішив 80-річний дрогобиччанин Альфред Шраєр – він був останнім учнем Бруно Шульца й досі чудово грає на скрипці. У галереї “Дзиґа” відкрилася виставка коміксів на оповідання Бруно Шульца німецького митця Дітера Юдта. Виставка також проходитиме у Дрогобичі та Любліні. А львівський художник Влодко Кауфман влаштував перфоменс на вежі дрогобицької ратуші.


На фото: Сцена з вистави “Цинамонові небеса”. Роль Шульца-хлопчика виконує львів’янин Януш Бегічев.

Фото автора

Новини RedTram
Завантаження...
Новини
Новинивід InternetUA
Загрузка...
робота львів
Пошук на сайті
Опитування
Чим закінчиться політична «війнушка» в Україні?
Розвалом коаліції і створенням нової.
Достроковими парламентськими виборами.
Достроковими президентськими виборами.
Черговим Майданом.
Великим перемир’ям (між Президентом і прем’єром).
Та де там закінчиться!